Dichroic glass, the magic it creates at home and exceeds customer expectations

We have repeatedly mentioned that each order is a unique task for us, which is influenced by different ideas, customer expectations, space, and the desire of our team to grow with each job. It’s great when such a desire is mutual, and the client tends to experiment, try out unprecedented or less popular solutions.

Šiandien, užsakovams, kurie į savo erdves trokšta įnešti spalvų, žaismingumo prieskonių, galime pasiūlyti dichroninį stiklą. Tai stiklas – chameleonas, kuris keičia spalvą priklausomai nuo žiūrėjimo kampo. Jo spalvų asorti yra didžiulė, o efektas tiesiog užgniaužiantis kvapą. Pavyzdžiui, stebint iš vieno kampo jis atrodo skaidrus, paprastas stiklas, o štai keliaujant į kitą kambario kampą sužiba ryškiomis spalvomis ar net sukuria veidrodinio stiklo efektą. Tai tikrai nekasdieninis interjero sprendimas, priverčiantis sustoti ir pasigerėti.

Tinkamai apdirbus šį stiklą – jis pasižymi ypatingu patvarumu, bei atsparumu smūgiams ir įbrėžimams. Todėl jis dažnai yra naudojamas ne tik vidaus metalo-stiklo pertvarose, tačiau montuojamas balkonų, pastatų fasadų stiklinimui bei puošybai. Šios puikios stiklo savybės neliko nepastebėtos ir garsių, tarptautiniu mastu pripažintų menininkų-dizainerių. Pavyzdžiui, savo beribį kūrybiškumą išmėginti su šiuo stiklu pasiryžo Olafur Eliasson, Ed Carpenter, Heinz Mack bei Liz West. Jie puikiai įvertino ir suvaldė šį nuostabų gaminį savo meniškuose darbuose.

Mes be galo laimingi, kad tokių garsių menininkų įvertintą gaminį galime pasiūlyti ir savo klientams. Visuomet stengiamės padrąsinti pasiryžti neregėtiems, naujiems ir veržliems sprendimams, atrasti savo namų ar darbo erdves iš naujo ir praturtinti jas moderniais spalvingais vėjais. Pats šis stiklas jau iš savęs yra tarsi meno kūrinys, tačiau suskambėdamas tarp dailios ir elegantiškos metalo konstrukcijos gali pripildyti erdves tikra magija!