Varstomos pertvaros

Tai – pats populiariausias pertvarų tipas. Tokios pertvaros gali būti komplektuojamos kartu su stacionariomis dalimis, su viršlangiais arba priešingai – gaminamos tik kaip durys.

Labai dažnai tokio tipo pertvaros vadinamos paprasčiausiai metalo-stiklo durimis. Dėka plačios durų furnitūros pasirinkimo tokio tipo durys gali būti pritaikomos itin skirtingiems klientų poreikiams.

Metalo-stiklo durys gali būti komplektuojamos su skirtingo tipų vyriais, kurie skirstomi į šias grupes:

  • matomi (virinami) vyriai reguliuojami aukštyn ir žemyn;
  • paslėpti vyriai, kurie montuojasi į vamzdžio vidų, gali būti reguliuoja į visas puses;
  • pivot tipo vyriai;
  • prisukami vyriai.

Matomi vyriai yra patys populiariausi dėl savo paprastumo. Tokio tipo vyrai leidžia naudoti itin plonus plieno profilius. Dėl savo techninių charakteristikų jų veikimas yra sklandus ir malonus. Nuo girgždėjimo apsaugo vidinis guoliukas, o pačių vyrių reguliavimas leidžia sumažinti durų nusėdimo tikimybę.

Paslėptų vyrių pranašumas – estetika. Jie paslėpti rėmuose.

Pivot vyriai veikia stumk-stumk (push-push) principu ir varstosi į abi puses. Toks sprendimas yra itin mėgstamas viešose erdvėse arba vidaus patalpose, kuriose yra poreikis turėti intuityvų ir modernų durų varstymą.

Prisukami vyriai naudojami gaminant nestandartines duris ar viršlangius.

Taip pat, vienas iš itin svarbių durų komplektinių detalių yra rankena. Dažniausiai naudojamos yra itin paprasto dizaino L formos rankena, tačiau jų dizaino įvairovei praktiškai nėra ribų.

Nulenkiamos rankenos gali būti komplektuojamos su įvairiais užraktais ar mechanizmais. Kiekvienu atveju rankena ir durų rakinimo mechanizmas turėtų būti parenkamas individualiai.

Metalo-stiklo durys gali būti itin stipriai modifikuojamos pačią įvairavusią furnitūrą naudojat elektromagnetines spynas, automatinius slenksčius, durų pritraukėjus, švelnaus uždarymo mechanizmais ar kita furnitūra. Todėl geriausią sprendimą galima priimti pasitarus su šios srities specialistais.

Adresas:

Rodūnios kelias 11, LT-02189,Vilnius

Įmonės kodas: 304067896

PVM numeris: LT100010941416

Kontaktai:

Direktorius: Gediminas Krištopaitis

Tel.: +370 698 31935

info@piritas.lt