Eksterjeras

Išieškoti, novatoriški ir išskirtiniai sprendimai jūsų namams, biurui ar bet kuriai kitai erdvei. Tai premium klasės metaliniai lauko durų ir langų profiliai.

Metalines lauko duris ir langus gaminame iš italų partnerių Secco Sistemi profilių, kurie inovacijas, atitinkančias šiuolaikinės architektūros tendencijas, kuria daugiau nei 70 metų.

Jų išrastos sistemos ir profiliai ne tik tapo šio sektoriaus etalonais, pelniusiais du prestižinius „Compasso D’Oro“ apdovanojimus, bet ir yra tobulinami toliau. Kur susijungia patirtis ir inovacijos – gimsta evoliuciniai sprendimai.

Neatrastas sprendimas iš tauriųjų metalų

Žalvaris

Ypač tvirti ir atsparūs korozijai, atšiaurioms oro sąlygoms. Sąveikaujant su oru, jie tampa sodrios spalvos ir įgauna antikinės bronzos atspalvius. Idealiai tiks ieškantiems išraiškingų architektūros sprendimų – nesvarbu ar apjungsite sena ir nauja, ar įkomponuosite moderniame interjere.

Apdailos pasirinkimai: satino, blizgus.

Corten plienas

Jo atsparumas korozijai yra 6–8 kartus didesnis nei tradicinio plieno. Iš jo galima gaminti plonesnius ir grakštesnius profilius, lyginant su aliuminiais ar mediniais. Bėgant laikui, Corten plienas įgauna skirtingus atspalvius, erdvei suteikiančius išskirtinį charakterį.

Apdailos pasirinkimai: oksiduotas, oksiduotas-vaškuotas.

Nerūdijantis plienas

Pagarbos aplinkai, mokslinių tyrimų ir kokybės rezultatas. Tai nerūdijantis plienas, kuris yra visiškai atsparus korozijai. Dėl fizinių medžiagos savybių langus ir duris galima gaminti iš itin plonų profilių ir taip ne tik interjerui, bet ir statinio išorei suteikti lengvumo pojūtį. Šių profilių šilumos pralaidumo koeficientas yra gerokai mažesnis nei aliuminių konstrukcijų, todėl jie prisideda prie energijos taupymo.

Apdailos pasirinkimai: satino, poliruotas, sendintas, šlifuotas.

Cinkuotas plienas

Dėl jo fizinių ir techninių savybių galima gaminti plonus, tačiau itin tvirtus ir kokybiškus duris bei langus. Jie yra vizualiai lengvesni, suteikiantys erdvei daugiau dienos šviesos nei įprasta, o tai leidžia pritaikyti universalesnius sprendimus objekte. Profiliai yra karštai cinkuoti, todėl yra užtikrinama apsauga nuo korozijos ir iš išorės, ir iš vidaus. Dėl to galite būti tikri, kad jie tarnaus ilgus metus. Be to, jų nereikia prižiūrėti – nei dažyti, nei sandarinti ar praėjus kuriam laikui keisti.

Apdailos pasirinkimai: dažytas.

Aptarkime Jūsų projektą