Apie mus

Kadaise Piritas buvo tik didžiulis noras, viena pora rankų ir vietinė rinka. Tačiau šiandien galime didžiuotis išaugusia ir užaugusia komanda, kuriai talkina inovatyvios technologijos bei savo darbais ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. O svarbiausia – mes neketiname sustoti! 

 

Įmonę įkūrėme 2015-ųjų metų vasarą ir sėkimgai artėjame prie pirmojo dešimtmečio pabaigos. Nors ir pradžioje džiaugiamės galėdami savo elegantiškai kūriniais aprūpinti vietinę rinką, šiandien savo produktą tiekiame į Prancūziją, Šveicariją, Belgiją, Jungtinę Karalystę, Norvegiją, Švediją, Suomiją.

Stiklo-metalo pertvaros yra išskirtinis mūsų produktas ir puikus sprendimas norint padalinti erdvę neprarandant šviesos ir erdvės. Kiekvienas mūsų projektas tarsi unikalus meno kūrinys, sprendžiantis ir praktines, ir dizaino problemas. 

Esame inovatyvūs. Pradėjome su viena pora rankų, o šiandien turime net 15 nagingų ir veržlių porų bei vieną naujausių ir pažangiausių rinkoje KUKA kūrinių – suvirinimo robotą, kuris mums suteikia galimybę vykdyti didelio tiražo užsakymus. Jis turi net 2150 mm pasiekiamumą ir yra sukomplektuotas su ESAB aristo 4004i pulse šaltiniu, galinčiu MIG/MAG virinti anglinį plieną, nerūdijantį plieną bei aliuminį. Dėka modernaus vamzdžių pjovimo lazerio, galime pasiūlyti įvairių metalų vamzdžių pjovimo paslaugą.

Adresas:

Rodūnios kelias 11, LT-02189,Vilnius

Įmonės kodas: 304067896

PVM numeris: LT100010941416

Kontaktai:

Direktorius: Gediminas Krištopaitis

Tel.: +370 698 31935

info@piritas.lt