Teisinis įspėjimas

Ši svetainė priklauso „Piritas“ ir yra saugoma Lietuvos autorių teisių įstatymų bei tarptautinių įstatymų ir konvencijų. Jokio šios svetainės turinio negalima kopijuoti, saugoti, dauginti, keisti ar taisyti (elektroniniu ir fiziniu būdu) be aiškaus išankstinio rašytinio „Piritas“ sutikimo, kuriam priklauso ekonominė ir moralinė teisė į visus čia esančius kūrinius.

Nors „Piritas“ ėmėsi pagrįstų veiksmų, kad paskelbimo metu šios svetainės turinys būtų išsamus, tikslus ir aktualus, šios svetainės turinys skirtas tik bendrai informacijai ir interesams. „Piritas“ neprisiima jokios atsakomybės ar atsakomybės už bet kokias klaidas ar neveikimą šioje svetainėje, taip pat už žalą/nuostolius, kuriuos gali patirti bet kuri šalis, siekianti pasikliauti šia svetaine. Šalis, kuri siekia pasikliauti šia svetaine, yra atsakinga už tai, kad patikrintų, ar turinys yra tikslus, aktualus ir išsamus, atlikdamas savo tyrimus ir pasinaudodamas atitinkamais ir nepriklausomais savo profesionalių patarėjų patarimais.

Nuotraukos (modifikuotos ir nemodifikuotos) atspindi tam tikrus atliktų darbų elementus, kurie buvo aktualūs fotografavimo metu. Trečiųjų šalių, pvz., „Twitter“, „Facebook“, „Instagram“ ir „LinkedIn“, logotipai, priklausantys prekių ženklams, nepriklauso „Piritas“, todėl daugiau informacijos apie jų autorių teises ir naudojimo sąlygas turėtumėte rasti atitinkamose jų svetainėse. Nors galime pateikti nuorodas į trečiųjų šalių svetaines, mes nepateikiame jokių garantijų dėl tokiose svetainėse esančios informacijos išsamumo, tikslumo ar kitų aspektų.

„Piritas“ yra prekinio ženklo pavadinimas, registruotas Lietuvoje įmonės numeriu 304067896. Mūsų buveinė yra: Rodūnios kel. 11, LT-02189 Vilnius.