Stiklai

Viena iš pagrindinių metalo stiklo pertvaros sudedamųjų dalių yra stiklas. Kiekvieno gaminio atveju stiklas yra parenkamas individualiai. Itin dažnas ir tikriausiai populiariausias sprendimas yra skaidrus grūdintas stiklas. Pastarasis yra saugus, nes jis dūžta net penkis kartus sunkiau nei įprastas langų stiklas!

Pertvarai atskiriant pirmąjį ir antrąjį aukštą – būtina naudoti laminuotą stiklą, kuris dūžio atveju nepažyra į smulkius gabaliukus. Laminuotas stiklas gali būti itin įvairus, lengvai pritaikomas prie dizaino poreikių. 

Taip pat gali būti tonuotas, flute, cross reed stiklas ar net skirtingų tipų veidrodžiai! Jeigu pertvara turi specifinę funkciją: turi izoliuoti garsą arba pasiekti tam tikrus temperatūros sandarumo reikalavimus, naudojame būtent tam pritaikytus užpildus. 

Izoliuojančioms garsą pertvaroms naudojamas stiklas, kuris pasižymi itin aukštomis akustinėmis savybėmis. Kuomet yra poreikis turėti itin sandarią pertvarą, ją montuojame kartu su stiklo paketais. Toks sprendimas dažnai yra taikomas vyno kambariams ar panašioms, temperatūrų skirtumui jautrioms aplikacijoms. 

Mūsų pertvaros taip pat gali būti komplektuojamos kartu su priešgaisriniais stiklas. Tikslios stiklo specifikacijos įvertinamos kiekvienu atveju individualiai, dėl itin plataus pasirinkimo galimybės. 

Dėka išplėtoto bendradarbiavimo su mūsų partneriais, savo klientams galime pasiūlyti platų stiklų asortimentą:

Adresas:

Rodūnios kelias 11, LT-02189,Vilnius

Įmonės kodas: 304067896

PVM numeris: LT100010941416

Kontaktai:

Direktorius: Gediminas Krištopaitis

Tel.: +370 698 31935

info@piritas.lt