Silent room

Sumani Piritas komanda sukūrė šį tą naujo – industrinės išvaizdos SILENT ROOM. Itin išskirtinio dizaino kambarys atliepia dar XX a. JAV išpopuliarėjusį dizainą ir jį įlieja prancūziško tipo durų akcentus. Stilių dermę vainikuoja šiuolaikinio modernizmo padiktuotas ir biurų darbui pritaikytas SILENT ROOM funkcionalumas. Tokio stiliaus dermė suteikia galimybę persikelti į garso užuovėją ir leidžia atsipūsti nuo nuolatinio bėgimo neatsitraukiant nuo savo nuolatinio darbo.

SILENT ROOM primena taisyklingas geležies sulfito formas ar net angliško tipo telefonų būdeles, todėl puikiai tinka individuliam pokalbiui (1x1x2m.) arba konferenciniam susitikimui (3x2x2m.). Dėka savo modulinės konstrukcijos, tokio tipo kambarys gali būti lengvai modifikuojamas į itin skirtingų formų ir dydžių patalpas. Jaukus ir itin daug privatumo suteikiantis SILENT ROOM gali būti stacionarus arba su montuojamais ratukais. Mobilus sprendimas puikiai tinka dinamiškiems burių padaliniams, kuriuose tylos oazės migracija yra tiesiog būtina!

Minkšta vidaus apdaila sustiprina jaukumo ir ramybės jausmą, o intuityvus SILENT ROOM apšvietimas prisitaikys prie bet kokių pokyčių patalpoje. Vėdinimo sistema savarankiškai parūpins šviežio oro. Jutiklių sistema ir galinga oro padavimo-ištraukimo sistema automatiškai įsijungs įėjus į patalpą ir veiks išėjus iš jos.

SILENT ROOM – šiuolaikiška dermė tarp klasikinio stiliaus, modernių reikalavimų ir inovatyvių technologijų. PIRITO komanda pasistengė, kad Jūsų poreikiai būtų pasirūpinta automatinėmis valdymo sistemomis, o išvaizda suderinta su sudėtingiausiais interjero iššūkiais.

Adresas:

Rodūnios kelias 11, LT-02189,Vilnius

Įmonės kodas: 304067896

PVM numeris: LT100010941416

Kontaktai:

Direktorius: Gediminas Krištopaitis

Tel.: +370 698 31935

info@piritas.lt

Susisiekime!

Tel: +370 698 31935

info@piritas.lt

Rodūnios kelias 11, LT-02189, Vilnius