Pertvaros

Dėka unikalaus dizaino ir praktiškumo, metalo-stiklo pertvaros yra plačiai naudojamos jau ne vien industriniame interjere. Motyvus atrandame Niujorko stilistikos loftuose ar modernizmu dvelkiančiuose interjeruose. Dažnai tokios tipo durys yra vadinamos prancūziškomis (french doors) arba angliškomis durimis (crittall style doors).

METALO-STIKLO PERTVAROS

Dėl savo estetiškos išvaizdos metalo-stiklo durys tapo labai populiarios skandinaviško stiliaus interjeruose. Jos ne tik puikiai dera, bet ir tampa skoningu akcentu šviesiuose interjeruose. Taip pat, metalo pertvaros yra derinamos su medžio masyvo elementais.

Saugant namų erdvę, klientai renkasi įvairias stumdomų pertvarų konstrukcijas. Jos gali būti montuojamos ant sienos arba lubų. Tačiau, jeigu norisi vietą taupančio sprendimo, visada galima rinktis į kišenę montuojamas arba susilankstančias pertvaras. Tokius sprendimus galima išvysti itališka estetika pasižyminčiuose interjeruose.

Metalo-stiklo pertvaras galima atrasti ne tik privačiuose namuose, tačiau ir biurų interjeruose. Tokio tipo sukuria privačias erdves ir išsaugo šviesos sklidimo kelią. Dėka įvairių technologinių sprendimų galima pasiekti itin aukštą garso varžą. Tai leidžia formuoti kambarius kambariuose bei atskiras darbo erdves. 

Renkantis netradicinius pertvarų derinius galima išgauti išskirtinio interjero namus bei gaminius. Tai puikiai atspindi aukso spalva dažyti plieno profiliai ar raštuoti „flute“, „cross reeded“ stiklai.  

Metalo-stiklo pertvaros gali būti pritaikomas net prie paties reikliausio kliento poreikių

STACIONARIOS PERTVAROS

Tokio tipo pertvaros itin dažnai yra montuojamos siekiant sukurti vidinio lango motyvą arba dalinai atskirti vidaus patalpas…

VARSTOMOS PERTVAROS

Tai – pats populiariausias pertvarų tipas. Tokios pertvaros gali būti komplektuojamos kartu su stacionariomis dalimis…

STUMDAMOS PERTVAROS

Stumdomas metalo – stiklo pertvaros taupo erdvę patalpose arba norintiems unikalaus dizaino… 

SUSILANKSTOMOS PERTVAROS

Angliškai tokio tipo durys skamba „folding doors“. O Lietuvoje apibūdinamos kaip armonikos tipo durys…

STIKLAI

Viena iš pagrindinių metalo-stiklo pertvaros sudedamųjų dalių – stiklas, kuris parenkamas…

RANKENOS

Visos mūsų pertvaros yra gaminamos pagal individualų užsakymą, todėl gaminys yra unikalus…

Aptarkime Jūsų projektą

Adresas:

Rodūnios kelias 11, LT-02189,Vilnius

Įmonės kodas: 304067896

PVM numeris: LT100010941416

Kontaktai:

Direktorius: Gediminas Krištopaitis

Tel.: +370 698 31935

info@piritas.lt