Industrinio Niujorko lofto interpretacija Vilniuje

 

 Smagu matyti, kad klientai džiaugiasi mūsų pagamintais gaminiais, kurie praturtina industrinio tipo interjerą ir praplečia vidaus pertvarų sprendimus.

Dėkui interjero dizaineriai Beatai Senkevič už pasitikėjimą ir puikų bendradarbiavimą.

 

"B.Senkevič teigimu, sprendžiant funkcinį ir ergonominį išdėstymą, teko pasukti galvą, kaip teisingai atskirti miegamąjį nuo svetainės bei kurioje buto pusėje reikėtų dėstyti šias erdves. To reikėjo, nes iš pradžių būste nebuvo jokių sienų ir pagal projektą sprendiniai buvo visai kitokie. „Norėjome išsaugoti pagrindinę svetainės erdvę, o miegamajam skyrėm mažiausiai erdvės. Interjero akcentu tapo stiklinės durys, kurių idėja kilo nuo vitrininių langų“, – aiškino ji."

 

Daugiau informacijos: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/interjeras/industrinio-niujorko-lofto-interpretacija-vilniuje-kiekviena-erdve-isskirtine-975-1313636?fbclid=IwAR1u3dICg98auP1B-ddM14020-NpbKjAB4e4NKK-v3fn7EDK_MWhdXA0nC0#_

 

Dizainas: Interdio

 

Nuotraukos: Benas Šileika

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti