Tiny house

 

... arba metalinis vasarnamis

 
Tiny house gimė iš noro esamai rinkai pasiūlyti unikalų mažų namų statybos būdą.
 
Šiuo metu yra itin išpopuliarėjus modulinių namų statybai, tokie statiniai yra formuojami iš jūrinio konteinerio . Būtent jame išpjaustomos langams ir durims skirtos angos, konstrukcijos apšildomos ir įrengiama vidinė apdaila. Tokia konstrukcija ir statybos būdas yra gana standartinis - originaliam dizainui vietos paliekama sąlyginai nedaug. Mat, norint sukurti itin išskirtinį gaminį tenka išpjaustyti labai didelę dalį konteinerio. Tokiu atveju konteinerio naudojimas gamyboje netenka prasmės...
 
Kam išmesti 80 % jūrinio konteinerio, kai galima iš karto sukurti unikalų dizainą?
 
Būtent tokios minties vedina Pirito komanda ėmėsi naujo iššūkio – namo Obuolių saloje gamybos. Išskirtinio dizaino metalinių konstrukcijų namas yra priskiriamas prie trumpalaikių statinių – todėl jam nereikia papildomų leidimų. Lengvas pergabenimas leido konstrukcijas atvežti netgi į Obuolių salą su apsunkintu įvažiavimu. Siauras keliukas ir nedidelis tiltai - namukui nebuvo kliūtis!
Šis dizainas išsiskiria itin originaliomis stogo konstrukcijomis, o vidinė pastato erdvė yra suskirstyta į tris dalis: miegamąjį, virtuvę-valgomąjį ir dušo patalpas. Tuo tarpu jauki ir erdvi lauko terasa leis džiaugtis lauko gaivuma bet kokiu oru!
 
Nuotykis Obuolių saloje dar tik prasidėjo!
Laukiame nesulaukiame kada baigsis šis kūrinys bus užbaigtas! 
 
Dėkui architektų komandai ŠA atelier už rūpestį ir pagalbą, kuriant šį namelį. 

 

 

 

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti