Mūsų istorija

 

 

Pirito pradžia - 2015 metų vasara. Viskas prasidėjo nuo didelio noro, dviejų rankų ir vietinės rinkos. Dabar užsakymus vykdome ne tik projektams Lietuvoje, tačiau eksportuojame juos į Prancūziją, Šveicariją, Belgiją, Jungtinę Karalystę, Norvegiją, Švediją, Suomiją. Viso to siekiame su jauna, sumania ir entuziastinga komanda, kuri per kiek daugiau nei keturis įmonės gyvavimo metus išaugo iki penkiolikos asmenų ir sustoti nekitiname. Esame pirmieji Lietuvoje pasiūlę stiklo ir metalo pertvaras / duris interjerams, nuolatos tobuliname jų konstrukcijas, todėl neliekame nepastebėti ir tose rinkose, kur šie gaminiai turi ne tik senas tradicijas, bet ir didžiulę pasiūlą.

Stiklo - metalo pertvaros

Tai išskirtinis mūsų produktas ir puikus sprendimas norint padalinti erdvę neprarandant šviesos ir erdvės pojūčio. Kiekvienas projektas yra unikalus, todėl  estetiniai ir konstrukciniai uždaviniai visada sprendžiami individualiai. Šiai gaminių kategorijai siūlome bet kokį rinkoje egzistuojantį stiklą ir tai kiekvieną projektą gali paversti visiškai išskirtiniu.

Inovacijos

Plėsdami savo paslaugų spektrą, 2019 metų pradžioje įsigijome suvirinimo robotą, kuris mums suteikia galimybę per trumpa laiką, mažomis sąnaudomis vykdyti didelio tiražo užsakymus. Tai vienas naujausių ir pažangiausių rinkoje KUKA kūrinys, turintis net 2150 mm pasiekiamumą ir yra sukomplektuotas su ESAB aristo 4004i pulse šaltiniu, galinčiu MIG/MAG virinti anglinį plieną, nerūdijantį plieną bei aliuminį.

PIRITAS šiandien...

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti