Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR)

 

 

Informacijos saugumas yra itin svarbus mūsų įmonei (PIRITAS, MB), todėl norime atvirai pasidalinti, kaip kaupiame ir saugome Jūsų asmeninę informaciją. Mes vadovaujamės bazine veiksmų programa, kuri apibūdina, kaip Jūsų informacija turi būti apsaugota ir apdorota.
 
Jūsų asmeninės informacijos valdytojas
Piritas, MB yra asmeninės informacijos, kurią jūs atsiuntėte mus, valdytojas. Todėl esame atsakingi už tinkamą šios informacijos valdymą.
Įmonės rekvizitai:
Piritas, MB
Registracijos numeris: 304067896
PVM mokėtojo kodas: LT10010941416
Direktorius: Gediminas Krištopaitis
 
Kam Jūsų duomenys bus naudojami?
Jums perdavus savo duomenis mus, sutinkate, kad visa informacija būtų naudojama suteikti tokias paslaugos, kokių tikitės. Visi duomenys bus naudojami:
  • Išpildyti visus susitarimams su klientais;
  • Susisiekti su Jumis bet kokiu klausimu;
  • Pasiūlymams ir sąskaitoms paruošti;
  • Bendrajai informacijai apie įmonę ir jos veiklą siuntimui;
 
Kas turi priėjimą prie tokios informacijos?
Visi Jūsų duomenys yra saugomi Piritas, MB vidinėse sistemoje. Šia informacija gali naudoti tik Piritas, MB autorizuotas personalas. Mes niekada šios informacijos neparduodame, nepersiunčiame ar neperduodame rinkodaros tikslais trečiosioms šalims. Asmeninė informacija, kurią perduodame trečiosioms šalis, skirta pagerinti mūsų tiekiamas paslaugas Jums.
 
Mes saugome tokius Jūsų duomenis:
  • Asmeninę informaciją, kurios reikia norint Jums suteikti mūsų paslaugas. Tai yra vardas, pavardė, telefono numeris, adresas, el. pašto adresas ir kita panaši informacija;
  • Informaciją, kuri siejasi su produktų pristatymu, pvz.: pristatymo adresas;
 
Kiek ilgai ši informacija yra saugoma?
Ši informacija yra saugoma tol, kol ji yra reikalinga ir būtina Jums suteikti įmonės paslaugas ir/ar prekes.
 
Kokias teises turite?
Jūs turite teisę kreiptis į įmonę ir paprašyti pateiktį, kokią Jūsų informaciją mes saugome. Tai galite padaryti bet kada. Šią informaciją Jums atsiųsime į Jūsų nurodytą el. pašto adresą. 
 
 
 
 

 

 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti