Kitos paslaugos

Piritas komanda turi didžiulę patirtį metalų apdirbimo srityje. Pirmieji mūsų gaminiai buvo būtent baldai!

HoReCa ir biuro baldai

Dėka didžiulės patirties ir noro dirbti su nestandartiniai gaminiais galime pasiūlyti platų projektinių metalo gaminių asortimentą HoReCa ir biurų sektoriams. Specializuojamės stalo bazių, kėdžių kojų, metalinių lentynų ar panašių metalinių gaminių gamyboje.

Nuolatinis bendradarbiavimas ieškant klientams labiausiai tinkančio sprendimo įrodo mūsų gebėjimus įgyvendinti net pačius sudėtingiausius interjero sprendimus.

Galime pasiūlyti gaminius iš skirtingų medžiagų (juodo plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio žalvario), kurie gali būti formuojami iš vamzdžių, metalo lakštų, lenktų ar valcuotų detalių.

Sumani Piritas komanda sukūrė šį tą naujo – industrinės išvaizdos SILENT ROOM. Itin išskirtinio dizaino kambarys atliepia dar XX a. JAV išpopuliarėjusį dizainą ir jį įlieja prancūziško tipo durų akcentus. Stilių dermę vainikuoja šiuolaikinio modernizmo padiktuotas ir biurų darbui pritaikytas SILENT ROOM
funkcionalumas. Tokio stiliaus dermė suteikia galimybę persikelti į garso užuovėją ir leidžia atsipūsti nuo nuolatinio bėgimo neatsitraukiant nuo savo nuolatinio darbo.

SILENT ROOM primena taisyklingas geležies sulfito formas ar net angliško tipo telefonų būdeles, todėl
puikiai tinka individuliam pokalbiui (1x1x2m.) arba konferenciniam susitikimui (3x2x2m.). Dėka savo
modulinės konstrukcijos, tokio tipo kambarys gali būti lengvai modifikuojamas į itin skirtingų formų ir
dydžių patalpas. Jaukus ir itin daug privatumo suteikiantis SILENT ROOM gali būti stacionarus arba su
montuojamais ratukais. Mobilus sprendimas puikiai tinka dinamiškiems burių padaliniams, kuriuose tylos oazės migracija yra tiesiog būtina!
Minkšta vidaus apdaila sustiprina jaukumo ir ramybės jausmą, o intuityvus SILENT ROOM apšvietimas
prisitaikys prie bet kokių pokyčių patalpoje. Vėdinimo sistema savarankiškai parūpins šviežio oro. Jutiklių sistema ir galinga oro padavimo-ištraukimo sistema automatiškai įsijungs įėjus į patalpą ir veiks išėjus iš jos.

SILENT ROOM – šiuolaikiška dermė tarp klasikinio stiliaus, modernių reikalavimų ir inovatyvių technologijų. PIRITO komanda pasistengė, kad Jūsų poreikiai būtų pasirūpinta automatinėmis valdymo sistemomis, o išvaizda suderinta su sudėtingiausiais interjero iššūkiais.

Adresas:

Ronūnios kelias 11, LT-02189,Vilnius

Įmonės kodas: 304067896

PVM numeris: LT100010941416

Kontaktai:

Direktorius: Gediminas Krištopaitis

Tel.: +370 698 31935

info@pritias.lt

Susisiekime!

Tel: +370 698 31935

info@pritias.lt

Ronūnios kelias 11, LT-02189, Vilnius