Eglės apartamentai

Poreikis suformuoti unikalią erdvę, nestandartinė inžinerija ir meistriškas gebėjimas derinti skirtingas medžiagas leido mūsų komandai sukurti kvapą gniaužiantį interjerą. Stumdomomis pertvaromis atskyrėme valgomojo, svetainės ir miegamojo erdves. 

Troškome universalumo ir dinamiškos. Suteikėme galimybę prireikus atskirti visas erdves vieną nuo kitos, o norint didžiulės vientisos erdvės – visas pertvaras paversti nematomomis! Piritas, tęsdamas savo bendradarbiavimą su išskirtinio dizaino aliuminio konstrukcijų gamintojais „PORTAPIVOT“, pasitelkė belgų aliuminio konstrukcijas ir jas pritaikė stumdomų durų sistemai. Tuo tarpu, skaidrus stiklas ir mediniai tašeliai leido užtikrinti privatumą. Anoduotą aliuminį derinome prie tašelių spalvos – taip išgavome harmoningą metalinio rėmo ir medinių tašelių spalvų skambesį. 

Kiekviena iš stumdomų pertvarų turi savo bėgelį, todėl jos visos gali būti naudojamo nepriklausomai nuo kitų varčių padėties. Norime pasidžiaugti, kad šį unikalų sprendimą pavyko įgyvendinti Palangoje, kartu su „EGL studija“. Dėka šaunaus bendradarbiavimo buvo sukurtas nuostabus gaminys!

Dizainas: EGL studija
Nuotraukos: Vaidotas Darulis Photography
Gamintojas: Piritas
Data: 2020 m.

Adresas:

Rodūnios kelias 11, LT-02189,Vilnius

Įmonės kodas: 304067896

PVM numeris: LT100010941416

Kontaktai:

Direktorius: Gediminas Krištopaitis

Tel.: +370 698 31935

info@piritas.lt