Mūsų istorija

 

Gaminiai iš metalo

Piritas yra kūrybingų ir entuziastingų žmonių kompanija susibūrusi įgyvendinti savo sumanymų. Unikalaus dizaino metalinės kėdės, valgomojo stalai, gaminiai iš metalo bei kavos staliukai, barai, suolai, lentynos, šviestuvai, drabužių kabyklos ir kiti panašūs namų aksesuarai yra tik keletas atliekamų darbų pavyzdžių. Mes taip pat kuriame ir gaminame laiptus ir turėklus, tvorų segmentus, lauko baldus bei kitą mažąją architektūrą. Mielai įmamės ir klientų idėjų įgyvendinimo.

Pagal jūsų užsakymą galime suprojektuoti, pagaminti ir sumontuoti įvairius nedidelius karkasinius statinius: viešasias rūkyklas, autobusų stoteles, stogines automobiliams, pavėsines ir kita. Patys užsakome ir sumontuojame stiklinius bei medinius segmentus, todėl užsakovas gauna pilnai užbaigtą projektą iš vienų rankų.

 

Interjero detalės

Su malonumu pagaminsime metalines interjero detales Jūsų būstui. Tai gali būti metalinės pertvaros,staliniai ar pastatomi šviestuvai, tūbų kabyklos, viskas pagal Jūsų poreikius.

 

Balkono baldai

Pagal Jūsų poreikius, suprojektuosime bei pagaminsime balkono baldus. Tai gali būti staliukas, kėdė ar suoliukas. Mes Jums siūlome atsinaujinti ir ryte pasitikti saulę su kavos puodeliu ar vakare ją palydėti jaukiame balkone.

 

Kavos staliukai

Metaliniai kavos staliukai – puikus pasirinkimas tiek mažesnėms, tiek didesnėms patalpoms. Kavos staliuką pagaminsime pagal Jūsų poreikius, bei suteiksime norimą paviršių ir spalvą derančią prie Jūsų interjero detalių. Metaliniai kavos staliukai – tai puikus pasirinkimas, kadangi jie itin stiprūs ir patvarūs, lengvai perkeliami. Sujungus pora patogių ir mažų kavos staliukų, išeis visas valgomasis stalas, kuris bus itin patogus, nes lengvai perstatomas.

 
smart foreash